1997 yılında  kurulan DRUM CLUB davul(bateri) ve vurmalı çalgıların daha geniş kitleler tarafından tanınması , sevilmesi ilkesiyle yola çıktı.. Geçen 25 yıldan fazla zaman içinde yetiştirdiği davulcular(baterist) ve hobi amaçlı davul(bateri) öğrenen yüzlerce ritim gönüllüsü öğrencisi ile tecrübesine tecrübe katarak büyüdü.

Bugün bateri kursu denince akla gelen ilk ve en güvenilir markalardan biri olmanın gururunu yazışıyoruz.

Araştırmacı, kendini yenileyen, gündemi sürekli takip eden ve GÜNDEM OLUŞTURAN! bir özel eğitim kurumu oluşturmak bizim idealist hedeflerimizin en önemli parçası oldu.

26 senelik Drum Club geçmişi, 3000 den fazla davul ve vurmalı çalgılar tutkunu müzik dostunu davul ile tanıştırmak, seminerler vermek, davulcular dünyasının nabzını tutmakla oldukça yoğun geçti. Drum Club, Turkiye nin her köşesinden meraklılarınca bilinen, profesyonel davulcuların mutlaka uğradıkları, diğer enstrümanları çalan sevgili dostlarımızın imrendikleri bir paylaşım çatısı, gerçek bir klüp oldu.

Geçen zaman içinde Drum Club davulculuk(baterist) meraklıları için birinci sınıf öğrenme merkez haline gelmiştir. Mevcut eğitim paketleri ile farklı ihtiyaçları karşılayacak esnek bir öğretim programına sahiptir.

Drum Club, klimalı 3 davul studyosunda kaliteli ekipmanlar kullanarak tek kişilik sınıflarda bateri dersleri ve amator ve profesyonel davulcular için davul (bateri) etüd imkanları sunmaktadır. Bateri(davul) dersleri 2 ayrı kategoride yapılmaktadır.

TEMEL EĞİTİM : Hobi amaçlı daha pratik ve hızlı bir egitim programı; davula hep ilgi duymuş ama bir türlü BAŞLAMA VURUŞUNU! yapamamış, meraklılar için İYİ BİR FIRSAT. Altı ay kadar süren temel eğitim müfredatı sonrası öğrenci nota okuyabilir. temel ritmleri çalabilir ve arkadaşları ile müzik yapabilir.Dilerse ileri seviye eğitime devam edebilir.
 
İLERİ SEVİYE EĞİTİM : Titizlikle hazırlanmış müfredat programını kapsayan ve biraz SABIR :) gerektiren davul dersleri. Temel eğitimi tamamlamış ya da seviye tespiti ile temel eğitim programını almasına gerek olmadığı belirlenen öğrenciler katılabilir. Bu dersler sonucunda profesyonel davulcu adayı olacak kadar teknik bilgi ve beceriye sahip olur. Eğitim sonunda katılım belgesi alır.

Kısacası ilgi alanınız eger Davul ve Vurmalı çalgılar ise ister amatör ister profesyonel bize bir uğrayın deriz.

BEKLERİZ :) 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!