Drum Club ve Davulcu Artık Birarada

Davulculuk camiamızın en tutkulu ve tecrübeli ekibi olarak birleştik.

1 Temmuz 2014 tarihi itibari ile Drum Club ve Davulcu davul okulları olarak birleşerek davul derslerine sekiz tecrübeli eğitmen idaresinde Drum Club çatısı altında devam edeceğiz.

Bu birleşme sonrası 1997 yılından beri davul eğitimi için harcadığımız çaba ve kazandığımız tecrübeyi bir araya gelmenin gücü ile çok daha kaliteli ve iyi hizmet vererek davulculuk tutkunu arkadaşlarımız ve kardeşlerimizle paylaşabileceğiz.

Davulcu platformu, yenilenen davulcu.org web sayfasının açılması ile beraber Drum Club-Davulcu ekibi tarafından yönetilen kapsamlı bir davul portalı olarak hizmet vermeye devam edecek. Davulcu.org sitesi, davulculuk dünyası ile ilgili güncel haberler, videolar, eğitim yazıları ve ürün testleri ile zaman içinde büyük bir bilgi paylaşım ortamı olacak.

Yeni oluşturulan medya yapım stüdyomuz ile oluşacak portala video-audio medya desteği sağlayabilecek, öğrencilerimizin eğitimi için destekleyici dökümanlar hazırlayabileceğiz.

Daha verimli ve üretken olacağımız bu yeni dönemin tüm davulcu ve davulcu adayı arkadaşlarımıza faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sağlık, mutluluk ve ritmik günler dileklerimizle ;)

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!